Tüm odalarda internet bağlantısı ve klima bulunmaktadır.

Taş Oda - Deniz ManzaralıOtelden Bağımsız Giriş, Şömineli odada oturma ünitesi mevcuttur. Bu ferah odaya istenirse ilave yatak eklenebilmektedir. Odada küçük de bir TV bulunmaktadır.

Turuncu Oda - ŞömineliOdada iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Turuncu Oda bahçe manzaralıdır.

Mahzen Oda - Üç, Dört KişilikAna odada bir çift kişilik, bir tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odanın doğal bir serinliği olduğu için klima kullanmaya gerek duymazsınız. Ayrı oturma odasında TV izleyebilirsiniz. Odanın iç duvarlarında taş detaylar ve tavanında çiçek süslemeleri görebilirsiniz. Mahzen Oda bahçe katında olduğu için ulaşımı kolay bir odadır.

Kırmızı OdaÜst katta bulunan şömineli oda, denize ve ormana bakıyor. Sehpa, sandalye ve aynalı büyük bir gardırop bulunan odada dinlenebilir, otelin restoran, bahçe ve teras bölümlerinde vakit geçirebilirsiniz.

Yeşil Oda - Dört KişilikBirinci geniş odada bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Sehpa ve iki sandalyeden oluşan oturma alanında dinlenebilir, TV izleyebilirsiniz. Orman ve deniz manzaralı odada şömine de bulunmaktadır. İkinci oda iki adet tek kişilik yataktan oluşmaktadır.